Anasayfa / Haberler / AkTröllerin İhbarı Sonucu PTT, Selahattin Demirtaş ve Dakine Cansızın kitaplarının Satışını Durduruldu ..!

AkTröllerin İhbarı Sonucu PTT, Selahattin Demirtaş ve Dakine Cansızın kitaplarının Satışını Durduruldu ..!

PTT’nin alışveriş sitesi PTTAvm.com, hala tutuklu bulunan Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın hapishanede yazdığı kitapların satışını sitesinden kaldırdı.

4 Kasım 2016 tarihinden bu yana Edirne F Tipi Hapishanesi’nde tutuklu bulunan Demirtaş, hapishanede geçirdiği dönem süresince Seher (Dipnot Yayınları) ve Devran (İletişim Yayınları) adında iki kitap yazıp yayımlamıştı.

Son olarakta İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden Kültür A.Ş.’ye bağlı İstanbul Kitapçısı’nda Demirtaş’ın kitaplarının satılmaya başlanması AKtroller tarafından hedef alınmıştı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan İBB Kültür A.Ş.’nin bünyesindeki istanbulkitapcisi.com’da tutuklu HDP eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın ‘Devran’ isimli kitabının yanında PKK’nın önder kadrolarından olan Sakine Cansız’ın ‘Hep Kavgaydı Yaşamım’ adlı kitabının satılması da listede çıkartıldı.

Gündemde tartışma yaratan Demirtaş ve Sakine Cansız’ın kitapları Meclis kütüphanesinde satılıyor

MECLİS KÜTÜPHANESİNDE DEMİRTAŞ’IN KİTAPLARI

Kamuoyunun büyük tepki gösterdiği ‘Hep Kavgaydı Yaşamım’ adlı kitap ise TBMM’nin kütüphanesinde mevcut. Ayrıca, Demirtaş’ın ‘Seher’, ‘Devran’, ‘Yurttaş, yoldaş, arkadaş’ adlı kitapları da kütüphanede satılmakta.

HALKIN BİRLİĞİ

Bahar Kurt 36, Helin Bölek 45 kiloya düştü! Hala seyirci kalacak mısınız?..!

Açlık grevi 200 günü aştı. Konser yasaklarının sonlandırılması ve adil yargılanma talebiyle başlattıkları açlık grevinde …

instagram web viewer instagram profile